Daně 

Veřejná soutěž programu Národní centra kompetence

Technologická agentura České republiky (TA ČR) připravuje 2. veřejnou soutěž programu Národní centra kompetence, jejíž vyhlášení bylo v minulosti odloženo.

Program Národní centra kompetence podporuje projekty, které vedou ke zvýšení efektivity a kvality výsledků aplikovaného výzkumu a transferu technologií v perspektivních oborech. Cílem programu je zvýšení konkurenceschopnosti a podpora dlouhodobé spolupráce výzkumné a aplikační sféry, čehož má být dosaženo prostřednictvím dostatečně stabilní a dlouhodobé základny aplikovaného výzkumu ve formě národních center kompetence.

Aktuálně jsou projednávány podmínky realizace Národního plánu obnovy, po jejichž vyjasnění dojde k finalizaci podmínek a parametrů veřejné soutěže. Její vyhlášení je proto plánováno na konec roku 2021.

Poradenství v oblasti veřejné podpory

Dotace, investiční pobídky či daňové úlevy jsou v podnikatelském sektoru často využívané formy podpory. Česká republika totiž nabízí investorům jeden z nejvíce atraktivních systémů dotací a pobídek v rámci Evropské unie. Zvažujete využití finanční podpory pro svou společnost i vy? Potom neváhejte a kontaktujte nás! Naši odborníci vám rádi pomohou získat prostředky z těchto zdrojů plně v souladu s podmínkami a na míru vašim potřebám.

Na našich webových stránkách najdete kompletní informace o poradenských službách v oblasti veřejné podpory, které nabízíme, jakož i souhrn aktuálních příležitostí a veřejných výzev. Zhlédnout můžete také naše online semináře na téma veřejné podpory nebo si přečíst některý z našich podrobných průzkumů.

Dotace a investiční pobídky dReport zpravodaj

Nadcházející akce

Semináře, webcasty, pracovní snídaně a další akce pořádané společností Deloitte.

    Zobrazit vícearrow-right