Účetnictví 

Zajímají vás novinky týkající se US GAAP? Seznamte se s naší webovou platformou DART

V minulosti byl obsah týkající se regulatorní a účetní problematiky zveřejňován na webové stránce iasplus.com, kde bylo také možné najít informace týkající se amerického výkaznictví a souvisejících novinek. Společnost Deloitte v nedávné době shromáždila veškerý obsah související s americkou regulatorní a účetní problematikou do svého nového vyhledávacího nástroje DART (Deloitte Accounting Research Tool).

DART je komplexní online knihovna s materiály o účetnictví a vykazování finančních informací, která se aktualizuje každý pracovní den. Kromě účetních manuálů společnosti Deloitte, pokynů k interpretaci a dalších publikací obsahuje DART rovněž podklady od FASB, EITF, AICPA, PCAOB nebo SEC.

Nástroj je velmi intuitivní a umožňuje rychlý přístup k materiálům, které často používáte. Nabízí také možnost vkládat vlastní komentáře a zvýrazňovat části textu. Lze jej používat na tabletech i dalších mobilních zařízeních.

Vyzkoušejte si nástroj DART a zjistěte, jak funguje.

DART nabízí bezplatný i prémiový obsah

V bezplatném režimu máte přístup k oblíbeným publikacím společnosti Deloitte, jako např.  Roadmap Series, Accounting Roundup, Heads Up a EITF Snapshot, a často používané „checklisty“ připravené společností Deloitte pro kompletnost účetnictví a vykazování finančních informací dle US GAAP. Najdete zde také materiály FASB, včetně zveřejněných návrhů (ED), a dále pravidla a předpisy SEC a manuál pro účetní výkaznictví dle SEC.

Prémiový (placený) obsah zahrnuje Příručku společnosti Deloitte ke kodifikaci účetních standardů dle FASB, včetně plné Kodifikace účetních standardů dle FASB, a rovněž přístup k evidenci společnosti Deloitte obsahující změny ve standardech, které jsou ve schvalovacím procesu. Dále zahrnuje interpretace pokynů FASB a SEC, které jsou včleněné přímo do příslušných zdrojů, nástroj „Find the GAAP“, který porovnává již neúčinné účetní standardy se současnými americkými účetními standardy, profesní standardy AICPA a odbornou podporu pro praxi a v neposlední řadě i standardy vládní rady GASB.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o jakémkoli tématu z oblasti výkaznictví a regulace a nenašli byste, co hledáte, ve zveřejněných materiálech nebo pokud potřebujete informace na míru vaší situaci, neváhejte se na nás obrátit, abychom pro vás našli vhodného specialistu.

US GAAP dReport zpravodaj