Deloitte živě 

Singularity University je po roce zpět!

Robotika, umělá inteligence, internet věcí, etika, nanotechnologie a další oblasti i témata. Přijďte ve dnech 1.–2. dubna 2019 řešit na Žofín budoucnost s největšími mysliteli současnosti.

Stejně jako v loňském roce, i letos je Deloitte partnerem Singularity University Summitu, který se uskuteční ve dnech 1.–2. dubna 2019 v Praze na Žofíně. Mezi hlavními tématy summitu budou dominovat exponenciální technologie, inovace, umělá inteligence, robotika a biotechnologie. Řešit se ale bude také budoucnost bankovnictví, vzdělávání a dopravy, klíčovou roli letos sehraje i etika nebo role demokracie v dnešní společnosti.

Chcete se akce zúčastnit? Jako platinový partner SU summitu vám nabízíme výhodnější ceny vstupenek. Pro více informací kontaktujte tomorrow@deloittece.com.

Deloitte doporučuje aneb Jaké spíkry byste letos neměli vynechat:

Larry Keeley
Oceněný společností Bloomberg jako jeden ze sedmi nejvlivnějších inovativních guru
Témata: inovace, smart manufacturing

Julian Savulescu
Filozof a bioetik, profesor na University of Oxford
Témata: Etika genetického inženýrství, klonování

Amin Toufani
Zavedl pojem exonomic (exponential economics)
Témata: kryptoměny, finance, exponenciální organizace

Připomeňte si v našem speciálu Singularity University, o jakých vědeckých objevech, převratných vynálezech i dalších zajímavostech se v Praze mluvilo loni v březnu, kdy tento summit vůbec poprvé zavítal do České republiky.

Deloitte KidsXO klub na Singularity University summitu!

Nezapomínáme ani na nejmenší, i letos budeme v rámci pražského summitu pořádat Deloitte KidsXO klub. Zúčastnit se ho mohou děti a mládež ve věku 8 až 18 let, podmínkou je ale plynulá znalost angličtiny a zaslání buď obrázku, anebo prezentace či videa, které bude obsahovat nápad „Jak vylepšit pražské letiště?“ Děti mohou všechny výtvory posílat na adresu tomorrow@deloitte.com.

Singularity University
Technologie  Deloitte živě 

Tech firmy a startupy pozor! Startuje další ročník žebříčku Deloitte Technology Fast 50

Tohle je hlášení pro všechny technologické firmy. Startuje další ročník žebříčku Deloitte Technology Fast 50, který hledá padesátku nejrychleji rostoucích technologických firem z regionu střední Evropy. Palubní vstupenky pro vás už máme, zbytek je na vás - gate se uzavře 31. července 2019. Nepropásněte příležitost, zabojujte jako české firmy Prusa Research a Kiwi.com, které středoevropský žebříček ovládly dva roky po sobě. 

21. 5. 2019
Lidé  Deloitte živě 

HR Meeting 2019: Připravte se. Už brzy bude vaším kolegou robot. Nebo spíš zetkař?

Nové technologie, generace Z, zaměstnanecká zkušenost i důraz na duševní zdraví – čtyři klíčová slova, která rezonovala celým HR Meetingem 2019, jehož byl Deloitte partnerem. Projděte si naši reportáž přímo z akce, která vám napoví, jak se připravit na kolegu – robota, budoucnost pracovního prostředí, duševní hygienu i tolik omílanou generaci Z. 

16. 5. 2019
Deloitte živě 

Běháme za dobrou věc, podpořili jsme Centrum Rubikon

Účast na prestižních závodech v běhu, individuální tréninky nebo lekce s trenérem, v Deloitte zkrátka během žijeme. Běháním si ale nezlepšujeme jen vlastní fyzičku, snažíme se i pomáhat – třeba jako Centru Rubikon, pro nějž jsme v dubnu připravili charitativní kvíz. Hlavní cenou byla štafeta na Běh se žlutou stužkou, na němž 26. června v Praze vyběhne i tým „Anonymous“ Deloitte Legal. 

13. 5. 2019